Tilmeldte klasser til 2024

Date Skolens navn Klasse Skolens adresse Postnummer
04-05-2023 Hedensted skole 0.c Østerled 6 8722
25-04-2023 Hovedgård Skole E Horsensvej 46 8732
24-05-2023 Stenderup skole 0 A Hedenstedvej 38 8781
24-04-2023 Stenderup skole Børnehaveklassen Hedenstedvej 38 8781
10-05-2023 Nordre 0.B H C Andersensvej 5 8800
10-05-2023 Nordre Skole 0.A H C Andersensvej 5 8800
02-08-2023 Søndre skole 0.a Koldingvej 112 8800
23-05-2023 Vestre skole 0.b A.S.ørstedsvej 22 8800
24-10-2023 Søndre skole 0.a Koldingvej 112 8800
17-06-2023 Finderuphøj Skole Sp1 Spættevej 2 8800
05-05-2023 Løgstrup skole 0a Skolegade 8831
05-05-2023 Løgstrup skole 0b Skolegade 8831
05-08-2023 rødkærsbro skole 0a Angelkærvej 9 8850
05-08-2023 rødkærsbro skole 0B Angelkærvej 9 8850
25-05-2023 Bjerringbro skole, spc. afd. 1S vestre ringvej 11 8850
04-05-2023 Nørreå Friskole og børnehus 0.-1. klasse Gl. Randersvej 8 8850
04-05-2023 Nørreå Friskole og børnehus 0.-1. klasse Gl. Randersvej 8 8850
04-05-2023 Nørreå Friskole og børnehus 0.-1. klasse Gl. Randersvej 8 8850
17-08-2023 Nørrevangsskolen 0.b Glentevej 15 8930
02-05-2023 Nørrevangsskolen 0a Glentevej 15 8930
23-04-2023 Søndermark skolen 0.b Skanderborggade 65 8940
23-06-2023 Fårup Skole og Børneby /Att. Lone Sørensen Børnehaveklassen Fårup Skolevej 5 8990
25-04-2023 Fårup Skole og Børneby /Att. Lone Sørensen 0 kl Fårup Skolevej 5 8990
21-04-2023 VesterMariendal Skole 0.b Stjernevej 1 9200
26-06-2023 Herningvej skole 0.b Herningvej 35 9220
02-08-2023 Sebber Skole 0.kl Gl Skolevej 1A 9240
23-05-2023 bislev skole bhv.kl. Halkærvej 42, bislev 9240
03-08-2023 Nibe skole 1 klasse Lundevej 13 9240
23-05-2023 Sebber Skole O.klasse Gl. Skolevej 1.A 9240
21-04-2023 Vester Mariendal Skole 0.A Keldbækvej 15 9240
24-05-2023 Nibe Skole 1 A, 1B og 1C Lundevej 13 9240
29-08-2023 Farstrup Skole 0.A Nymøllevej 116 9240
26-06-2023 Herningvej Skole 0.a Barken 39 9260
02-08-2023 Gistrup skole 0.c Hadsundvej 406 9260
23-05-2023 Kongerslev 0.a Kongensgade 4 9293
10-05-2023 Dronninglundskole 0A Rørholtvej 42 9330
10-05-2023 Dronninglund 0b Rørholtvej 20 9330
10-05-2023 Dronninglund skole 0c Rørholtvej 9330
23-05-2023 Sulsted Skole 0. klasse Elkærvej 2 9381
02-08-2023 Tylstrup skole 0 klasse pogevej 5 9382
02-08-2023 Tylstrup skole 0 klasse pogevej 5 9382
07-08-2023 Vadum Skole 0.B Søndermarken 29 9430
07-08-2023 Vadum Skole 0.A Søndermarken 29 9430
25-05-2023 Vadum skole 0A Søndermarken 29 9430
30-05-2023 Kilden børne og unge univers i Blenstrup 0A Brøndumvej 3, Blenstrup 9520
19-06-2023 Kilden børne og unge univers i Blenstrup 0.A Brøndumvej 3, Blenstrup 9520
26-04-2023 Møldrup skole 0.a Skolegade 27 9632
27-04-2023 Nørreådal Friskole Børnehaveklassen Vestergade 52 9760
07-08-2023 Højene skole 0b Vellingshøjvej 368 9800
10-08-2023 Astrup-Sønderskov friskole 0. /1. Klasse Skolestien 2 9800
Date Skolens navn Klasse Skolens adresse Postnummer