Tilmeldte klasser til 2024

Date Skolens navn Klasse Skolens adresse Postnummer
12-12-2023 Tjæreborg 0s Tjæreborg Stationsvej 39 6731
15-01-2024 Tjæreborg skole 0.C Tjæreborg stationsvej 39 6731
15-01-2024 Tjæreborg skole 0. b Tjæreborg stationsvej 39 6731
01-06-2023 Bakkevejens Skole Fortuna 0.x Bakkevej 2 6740
01-06-2023 Bakkevejens Skole Fortuna 0.Y Bakkevej 2 6740
23-05-2023 Nordenskov skole 0. Kl. Troesmosevej 2 6800
24-05-2023 Afd. Horne Skole - Traneskole og børneby bh kl og 1. kl Mælkevejen 1 6800
11-12-2023 Alslev skole 0.a Bredgade 39 6800
11-12-2023 Alslev skole 0.b Bredgade 39 6800
13-12-2023 Nordenskov Næsbjerg skole bhv.kl. Troesmosevej 2 6800
20-12-2023 Egekratskolen 0. klasse Skovbrynet 2 6818
26-10-2023 Janderup Skole 0.a Nybrovej 36 6851
10-01-2024 Blaabjerg skolen afdeling Outrup 0.a Storegade 59 6855
23-05-2023 Outrup skole 0.a Storegade 59 6855
23-11-2023 Skolen i Skjern 0 D Amagervej 35 6900
23-05-2023 Nr. Vium-Troldhede skole Børnehaveklassen Dalgasgade 50 6920
24-05-2023 Herborg friskole 0 skolevej 40 6920
02-08-2023 Tim skole 0.a Eskesensvej 1 6980
19-09-2023 Ullerup bæk skolen - afdeling Skolesvinget 0.B Skolesvinget 3 7000
19-09-2023 Ullerup Bæk Skolen afd. Skolesvinget 0.A Skolesvinget 3 7000
02-08-2023 Englystskolen 0c Skolebakken 1 7080 Børkop 7080
23-01-2024 Munkebjerg friskole 0 Skovbyvej 30a 7080
23-04-2023 Englystskolen 0c Skolebakken 1 7080
05-05-2023 Munkebjerg friskole 0 Skovbyvej 30a 7080
21-04-2023 Kirstine Seligmann Skole 0.a Worsaaesgade 6 7100
21-04-2023 Kirstine Seligmann Skole 0.b Worsaaesgade 6 7100
24-05-2023 Kirstine seligmanns skole 0.b Worsaaesgade 6 7100
24-05-2023 Kirstine Seligmanns skole 0.a Worsaaesgade 6 7100
08-01-2024 Bredballe Privatskole 0 Karl Bjarnhofs Vej 6 7120
23-01-2024 Bredballe Privatskole 0 Karl Bjarnhofs Vej 6 7120
04-05-2023 Barrit skole F01 barrit langgade 47 7150
23-12-2023 Barrit skole U4 Barrit langgade 47 7150
05-02-2024 Grindsted Vestre Skole Stjerne 0 Fælledvej 3 7200
06-02-2024 Grindsted Vestre Skole Stjerne 0 Fælledvej 3 7200
06-02-2024 Lynghedeskolen 0.a Tinghusgade 9 7200
06-02-2024 Lynghedeskolen 0.b Tinghusgade 9 7200
23-05-2023 Grindsted Vestre Skole Lille Stjernen Fælledvej 3 7200
21-04-2023 Hammerum friskole 0. Klasse Tornebuskvej 1 7400
25-10-2023 Højgårdskolen Børnehaveklasse Ingridsvej 2 7400
08-08-2023 Friskolen Karup 0,1,2,3 (samlet 20 elever) Bredgade 20 7470
04-08-2023 Mejrup skole 0C Mejrup Kirkevej 11 7500
07-08-2023 Vestbyen friskole 0.a Alstrupvej 9 7500
08-08-2023 VESTBYEN Friskole 0.b Alstrupvej 9 7500
15-08-2023 Mejrup Skole 0.a Mejrup Kirkevej 11 7500
02-11-2023 holstebro friskole 0 Rødevej 1 7500
18-12-2023 Holstebro Friskole 0 Lægårdvej 102 7500
19-12-2023 VESTBYEN 0.b Alstrupvej 9 7500
23-01-2024 VESTBYEN Friskole 0.a VESTBYEN Friskole 7500
25-01-2024 Mejrup skole 0B Mejrup Kirkevej 11 7500
23-05-2023 Hannæs Østerild skole afdeling Østerild 0 b Vesterbyvej 1A 7700
Date Skolens navn Klasse Skolens adresse Postnummer